Jsme sehraný tým profesionálů na úklidové služby.
Úklid nás baví a děláme jej poctivě.

Naše firma se specializuje na pravidelný úklid bytových domů (společných prostor) a firemních prostor. K pravidelným úklidům nabízíme doplňkovou službu – údržbu zeleně (sekání trávníků). Zabýváme se také mokrým čištěním koberců, sedaček a čalounění.
Dále strojově čistíme podlahy v garážích, výrobních halách a skladech. Dodáváme do firem a domácností bytovou a průmyslovou drogerii.

A jak to vše začalo

ČisTomáš s.r.o

V oblasti úklidových služeb působíme již od roku 2013, nejdříve jsme vystupovali jako fyzická osoba. Za tyto roky jsme si vybudovali početné množství spokojených zákazníků, což nás přimělo v roce 2018 k založení firmy ČisTomáš s.r.o. (neplátce DPH)

ALL ČisTomáš SERVICES s.r.o.

V tentýž roce 2018 jsme se rozhodli rozšířit naše poskytované služby o prodej a dovoz hygienického servisu ( spotřební hygienický materiál a čistící prostředky) . Z tohoto důvodu jsme založili dceřinou firmu ALL ČisTomáš SERVICES s.r.o. (plátce DPH), která se specializuje na úklid firemních prostor a prodejem hygienického servisu.

ČisTomáš service s.r.o

Druhou založenou dceřinou společností je firma ČisTomáš service s.r.o. (neplátce DPH) založena v roce 2019, zaměřující se na úklid společných prostor v bytových domech.

Vaše spokojenost je naším cílem

Nabídku Vám pošleme do 24 hodin